نرم افزار  اتوماسیون و حسابداری بنگاه املاک پلاک

نرم افزار پلاک

نرم افزار بنگاه املاک پلاک، بهترین و کامل‌ترین برنامه جهت مدیریت امور بنگاه املاک شما و حسابداری آن است. قابلیت‌های جامع نرم افزار آژانس املاک پلاک به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و با جزئیات کامل املاک را ثبت کنید و در سریع‌ترین زمان به این اطلاعات دسترسی داشته باشید. به کمک نرم افزار پلاک، در کمترین زمان، املاک متناسب با تقاضای مشتری را می‌یابید که موجب صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره‌وری مجموعه خواهد شد.

در نرم افزار آژانس املاک پلاک، امکان تعیین مشاوران املاک و میزان کمیسیون آن‌ها و همچنین وارد کردن نام و اطلاعات سرمایه‌گذاران به همراه میزان سرمایه‌ی اولیه‌ی هر یک، برایتان فراهم شده است. امکانات جامع نرم افزار پلاک در این موارد خلاصه نمی‌شود؛ مدیریت حساب‌های بانکی، صندوق‌ها و دسته‌چک‌ها، محاسبه‌ی حقوق و دستمزدها، سود سالیانه‌ی شرکا و سایر موارد مهم و مورد نیاز جهت مدیریت بهتر امور بنگاه املاک شما و حسابداری آن در این نرم افزار وجود دارد.

در کنار امکانات کامل و تخصصی نرم افزار حرفه ای بنگاه مشاور املاک پلاک، برتری دیگر این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای املاک، محیط کاربری ساده آن است. این ویژگی باعث می‌شود تا نیروی کار شما جهت استفاده از آن به آموزش خاصی نیاز نداشته باشد و تمام کارکنان با هر سطح دانش در زمینه حسابداری یا علوم کامپیوتر، به‌راحتی از آن استفاده کنند. علاوه بر این‌ها، تیم پشتیبانی حرفه‌ای پژواک کامپیوتر،  از لحظه‌ی خرید این نرم افزار تا انتهای مسیر، به بهترین شیوه راهنمای شما خواهد بود.

ثبت ملک در نرم افزار بنگاه املاک پلاک

به عنوان یک مشاور املاک، مهمترین مسئولیت شما، یافتن و ارائه‌ی فایل‌های متناسب با تقاضای مشتری است. برای این منظور نیاز دارید که اطلاعات املاک را به‌صورت کامل و دقیق، ثبت و دسته‌بندی کنید. ثبت املاک می‌تواند به شیوه سنتی و با نوشتن در دفاتر یا به شیوه مدرن و به کمک نرم افزار بنگاه املاک صورت گیرد. دسترسی سریع‌تر و دقیق‌تر به فایل‌های ملکی، نیازمند استفاده از نرم افزارهای مخصوص این کار است.

در نرم افزار بنگاه املاک پلاک، این امکان را دارید که املاک و مستغلات را با تمام جزئیات ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن، فایل متناسب با تقاضای مشتری را به او ارائه دهید. می‌توانید عکس‌ها و فیلم‌ها، کروکی و نقشه، یا سایر اسناد مربوط به ملک را بارگذاری کنید. این کار باعث صرفه‌جویی در وقت و انرژی مشاورین و مشتریان خواهد شد و به تصمیم‌گیری بهتر آن‌ها کمک خواهد کرد. به‌منظور تسریع روند انجام معاملات و عملکرد بهتر مجموعه، این امکان فراهم شده است که هنگام ثبت ملک، یک یا چند کارشناس را به آن اختصاص دهید.

تمامی مشخصه‌های ملک، شامل امکانات رفاهی، موقعیت جغرافیایی و سایر ویژگی‌های مهم آن، در نرم افزار آژانس املاک پلاک، به‌راحتی قابل ثبت است. ثبت این موارد، به شما کمک خواهد کرد تا برای مشتریانی که به‌دنبال ملک، با امکاناتی خاص هستند، بهترین گزینه‌ها را پیشنهاد دهید. به‌علاوه اگر مالک برای ارائه ملک، شرایطی خاص در نظر دارد، می‌توانید آن را در توضیحات ملک ثبت کنید. به این ترتیب، مشتریِ مورد نظر مالک و همچنین ملکِ مدنظر مشتری، به بهترین شکل و سریع‌ترین زمان یافت می‌شود و رضایت طرفین را به همراه خواهد داشت.

قابلیت دیگر نرم افزار املاک پلاک این است که می‌توانید املاک را بر اساس نوع کاربری (مسکونی، تجاری و غیره) و همینطور نوع معامله‌ی مدنظر (فروش، پیش‌فروش یا رهن و اجاره)، دسته‌بندی نمایید تا جستجوی تقاضای مشتری در بین ملک‌های موجود، آسان‌تر شود.

ثبت ملک در نرم افزار بنگاه املاک پلاک

ثبت مبایعه‌نامه در نرم افزار بنگاه املاک پلاک

ثبت مبایعه نامه در نرم افزار بنگاه املاک پلاک

معمولا در هر معامله‌ی ملکی، مبلغ قابل توجهی بین طرفین ردوبدل می‌شود. از همین‌رو، وجود سندی معتبر و قابل دسترس، در نظر خریدار و مشتری اهمیت بالایی دارد. با توجه به این مهم، در نرم افزار بنگاه املاک پلاک، بخشی با عنوان مبایعه‌نامه قرار داده شده است. فرم مبایعه‌نامه‌ای که در نرم افزار املاک پلاک وجود دارد، شامل نُه ماده و کاملا منطبق با استاندارد سازمان ثبت اسناد و املاک است. 

به کمک این بخش می‌توانید اطلاعات کامل مبایعه‌نامه‌های ثبت شده در آژانس املاک خود را وارد کنید تا در صورت نیاز، در سریع‌ترین زمان ممکن و با کامل‌ترین جزئیات، به آن‌ها دسترسی داشته باشید. از آن‌جایی‌که نقش بنگاه املاک شما هنگام تنظیم مبایعه‌نامه (خریدار، فروشنده یا واسطه) مهم است، فیلدی جهت ثبت این نقش در فرم قرار گرفته است.

در نرم افزار املاک پلاک تلاش کرده‌ایم تا تمام اطلاعات لازم، در سریع‌ترین زمان ممکن، با کمترین خطا و به آسان‌ترین شیوه ثبت شوند. از این‌رو برای پرکردن فرم مبایعه‌نامه با وارد کردن کد ملک، تمام اطلاعات ثبت شده‌ی ملک به‌طور خودکار در فرم قرار می‌گیرند و پس از آن می‌توانید فیلدهای ضروری دیگر را پر کنید که این امر باعث صرفه‌جویی در زمان خواهد شد.

همانگونه‌ که می‌دانید، تعیین نحوه‌ی مراوده‌ی مالی بین طرفین معامله، به عنوان یکی از مهمترین مواردی است که نیاز  دارید هنگام تنظیم مبایعه‌نامه، ثبت کنید و طرفین آن را تایید نمایند. با توجه به این موضوع، در نرم افزار مشاور املاک پلاک هم، مانند مبایعه‌نامه‌های کاغذی، بخشی قرار گرفته است که به راحتی می‌توانید نحوه‌ی مراوده‌ی مالی را تعیین کنید. شیوه‌ی پرداخت به هر صورتی که باشد به‌راحتی و با تمام جزئیات قابل ثبت است.

ثبت اجاره‌نامه در نرم افزار آژانس املاک پلاک

همانطور که می‌دانید صاحبان املاک و مستاجران جهت اطمینان، ترجیح می‌دهند که برای عقد قرارداد اجاره به آژانس‌های املاک مراجعه کنند. بر این اساس می‌توان گفت در بسیاری از بنگاه‌های املاک، اجاره‌نامه‌ها، رایج‌ترین نوع قرارداد هستند. بنابراین وجود بخشی اختصاصی در نرم افزار مخصوص بنگاه‌های املاک، جهت تنظیم اجاره‌نامه، کاملا ضروری است.

از آن‌جایی که تلاش کرده‌ایم تا نرم افزار بنگاه املاک پلاک، تمام نیازهای آژانس‌های املاک را برطرف کند، فرم جامعی جهت ثبت اجاره‌نامه در این نرم افزار قرار داده‌ایم. این فرم، کاملا منطبق با استاندارد سازمان ثبت اسناد و املاک تنظیم شده است. تمام بخش‌های مربوط به مشخصاتِ موردِ اجاره، مشخصات طرفین اجاره‌نامه، مبلغ و مدت اجاره‌نامه، با جزئیات کامل در این فرم قرار گرفته‌اند.

با استفاده از نرم افزار پلاک، دشواری‌های ثبت اجاره‌نامه به صورت دستی را نخواهید داشت و به هر تعداد که نیاز داشته باشید می‌توانید فرم اجاره‌نامه را پرینت کنید و در اختیار طرفین قرار دهید. در این نرم افزار امکان جستجوی اجاره‌نامه‌ها براساس تاریخ ثبت آن‌ها وجود دارد. به کمک این ویژگی می‌توانید به آسانی به قراردادهایی که موعد آن‌ها نزدیک است دسترسی داشته باشید.

از دیگر ویژگی‌های فرم اجاره‌نامه، وجود بخشی برای ثبت و تعیین چک‌های ردوبدل شده در حین تنظیم قرارداد است که اجام پیگیری‌های مالی را برای شما آسان‌تر می‌کند.

ثبت تقاضا در نرم افزار بنگاه املاک پلاک

یکی از مهمترین نیازهای هر مشاور املاک، امکان جستجوی سریع در بین فایل‌های ملکی است تا بتواند مناسب‌ترین ملک را به مشتریان خود ارائه دهد. با توجه به این نیاز، در نرم افزار بنگاه املاک پلاک، بخشی ویژه جهت ثبت و یافتن املاک مورد تقاضای مشتریان در نظر گرفته شده است. زمانی که افراد در جستجوی ملک با شرایطی خاص به بنگاه های املاک مراجعه می‌کنند، برای یافتن مناسب‌ترین ملک برای آن‌ها، می‌توانید از نرم افزار پلاک استفاده کنید.

برای ثبت تقاضا می‌توانید ریزترین درخواست‌های مشتری را ثبت کنید، به این‌ترتیب لیستی از مناسب‌ترین ملک‌ها جهت پیشنهاد به متقاضی را در اختیار خواهید داشت.

از ویژگی‌های قابل توجه این نرم افزار آن است که به محض وارد کردن ویژگی‌های ملک مورد تقاضا، اگر موردی منطبق یا مشابه با آن، در فایل املاک موجود باشد در زمان ثبت، به شما نمایش داده خواهد شد. اگر موردی یافت نشود، تقاضا ذخیره می‌شود و به محض وارد کردن اطلاعاتِ اولین ملکِ منطبق با تقاضا، پیغامی برایتان ارسال خواهد شد تا شما را از این تطابق آگاه کند.

ثبت معاوضه در نرم افزار آژانس املاک پلاک

به کمک نرم افزار بنگاه املاک پلاک می‌توانید امور مربوط به معاملات تهاتر یا معاوضه‌ی ملک را دقیق‌تر و آسان‌تر انجام دهید. از آنجایی که از همان ابتدا، اطلاعات کامل هر ملک و ارزش قانونی هر کدام از آن‌ها را در سامانه وارد کرده‌اید، برای ثبت معامله‌ی تهاتر به زمان کمتری نیاز خواهید داشت.

هنگام استفاده از نرم افزار پلاک، برای محاسبه‌ی کمیسیون بنگاه، حق کارشناسی و همینطور سهم قابل پرداخت طرفین، نیازی به محاسبه‌ی دستیِ مبالغ ندارید. اگر برای محاسبه‌ی کمیسیون آژانس املاک خود، از قبل فرمولی خاص ثبت کرده باشید، این فرمول برای محاسبه‌ی کمیسیون لحاظ خواهد شد. درصورتی‌که توافقات انجام شده برای میزان کمیسیون دریافتی، با فرمول‌های ثبت شده مغایر باشد، می‌توانید عدد مدنظر را به‌طور مستقیم در فیلد مربوطه وارد کنید تا سهم طرفین معامله، براساس مقدار وارد شده محاسبه گردد.

نرم افزار پلاک، این امکان را به شما می‌دهد که هنگام ثبت معامله‌ی تهاتر، نام کارشناس و درصد کارشناسی را وارد کنید. با وارد کردن این موارد، مبلغ قابل دریافت او به‌طور خودکار محاسبه می‌شود و در فرم گزارشات مالی مربوطه ذخیره می‌گردد. هنگام بررسی عملکردهای مالی می‌توانید به این گزارش‌ها مراجعه کنید.

علاوه ‌بر این‌ها، قابلیت درج شیوه‌ی پرداخت سهم، توسط هر یک از طرفین، برای شما فراهم شده است. به کمک این قابلیت امور مالی و حسابداری بنگاه املاک شما کامل‌تر و دقیق‌تر انجام خواهد شد.

انجام معاملات معاوجه ملک در نرم افزار آژانس املاک پلاک

خرید و فروش ملک در نرم افزار آژانس املاک پلاک

خرید و فروش ملک در نرم افزار آژانس املاک پلاک

در نرم افزار جامع بنگاه مشاور املاک پلاک، بخشی ویژه برای ثبت معاملات خرید و فروش در نظر گرفته‌ایم تا مدیریت، حسابداری و گزارش‌گیری امور مربوط به این نوع معاملات برای شما آسان‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر باشد. به کمک امکانات این نرم افزار می‌توانید از مشکلات رایجی که در طی انجام معاملات فروش با آن مواجه می‌شوید، جلوگیری کنید.

از دیگر مزایای استفاده از نرم افزار بنگاه املاک پلاک، می‌توانیم به محاسبه‌ی خودکار حق کمیسیون و حق کارشناسی اشاره کنیم. در نرم افزار پلاک این امکان را دارید که براساس بازه‌های قیمتی، حق کمیسیون بنگاه‌ املاک را به‌صورت درصدی یا ریالی مشخص کنید. با انجام این کار، دیگر به محاسبه‌ی دستی این موارد نیاز نخواهید داشت و در صورت تمایل، هنگام ثبت معامله، حق کمیسیون به‌طور خودکار لحاظ خواهد شد. اگر حق کمیسیون توافق شده با مبالغی که قبلا در سیستم ثبت کردید، متفاوت بود، می‌توانید عین مبلغ توافقی را درج کنید.

با درج مبلغ معامله و میزان حق کمیسیون، سهم قابل پرداخت طرفین معامله به آسانی، توسط نرم افزار پلاک محاسبه می‌شود. می‌توانید نحوه‌ی پرداخت سهم طرفین (نقدی، چک، اعتباری و غیره) را به آسانی و با جزئیات کامل، درج کنید و در زمان نیاز پیگیری‌های لازم را انجام دهید. در این نرم افزار قابلیت ثبت میزان مالیات و عوارض دریافت شده از انجام معامله را دارید. به این ترتیب گزارش کاملی از این مبالغ در اختیار خواهید داشت.

با تعیین کارشناس فروش و درج درصد کارشناسی، مبلغ قابل دریافت این شخص توسط نرم افزار محاسبه می‌شود. عدد محاسبه شده، در گزارشات مربوط به کارشناسان، قابل مشاهده است و هنگام بررسی عملکرد مالی اشخاص می‌توانیم به آن مراجعه کنیم.

‫۳.۵/۵
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها