نرم افزار حسابداری نمایشگاه ماشین پدال  

نرم افزار پدال  

اگر دنبال یک نرم افزار حسابداری برای نمایشگاه ماشین خود هستید، مسیر درستی را آمدید. نرم افزار حسابداری نمایشگاه ماشین پدال، یک نرم افزار حسابداری تخصصی، ویژه‌ی نمایشگاه‌های اتومبیل است. ما در شرکت مهندسی پژواک کامپیوتر تلاش کرده‌ایم تا  دستیار ی مطمئن جهت مدیریت و حسابداری در اختیار صاحبان نمایشگاه‌های ماشین قرار دهیم.

نرم افزار حسابداری نمایشگاه اتومبیل پدال، قوی‌ترین و جامع‌ترین نرم‌افزار برای مدیریت و حسابداری نمایشگاه اتومبیل است. در این نرم افزار امکان تعریف انواع خودرو با جزئیات کامل، امکان تعیین کارشناسان و حق کمسیون‌ها، امکان ثبت تقاضا و انطباق آن با خودروهای تعریف شده، امکان ثبت معامله، قولنامه، مبایعه‌نامه، قرارداد و اجاره به شرط تملیک و امکان تهاتر خودرو و سایر موارد تخصصی مورد نیاز نمایشگاه‌های ماشین وجود دارد.

نرم افزار حسابداری نمایشگاه اتومبیل پدال، بانک اطلاعاتی بسیار قوی دارد که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا براساس فیلترهای مختلف، خودروی مورد نظرتان را جستجو کنید. در کنار امکانات جامع نرم افزار  پدال، برای استفاده از آن به دانش بالایی در زمینه حسابداری نیاز ندارید، که یکی دیگر از نقاط قوت این نرم افزار است. 

دنبال امکان خاصی در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال هستید؟ لیست زیر را مشاهده کنید.

انجام خودکار امور نمایشگاه ماشین توسط نرم افزار پدال

برای مدیریت بهتر  امور نمایشگاه اتومبیل خود می‌توانید از  نرم افزار پدال استفاده کنید. برای این منظور، در نرم افزار پدال، ماژول اختصاصی با نام  «نمایشگاه ماشین» قرارگرفته‌است. در ادامه با امکانات جامع این ماژول آشنا می‌شوید.

ثبت آسان اطلاعات کامل خودروها در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال

در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال، به راحتی می‌توانید اطلاعات جامعی از خودروهای نمایشگاه‌ خود را ثبت کنید. این اطلاعات شامل مواردی نظیر اطلاعات عمومی و مالی خودرو، وضعیت بیمه و بدنه، امکانات، لوازم و مدارک خودرو و سایر اطلاعات ضروری جهت معامله خودرو است. علاوه بر این‌ها می‌توانید عکس و فیلم‌های مربوط به خودروها را داخل نرم‌افزار آپلود کنید. با ثبت اطلاعات خودروها، این امکان را دارید که در مواقع لازم، جستجو براساس فیلترهای مدنظر خود و مشتری را انجام دهید. 

انجام سریع‌تر و دقیق‌تر معاملات خودرو در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال

برای معامله خودرو توسط نرم افزار حسابداری پدال، کافی است کد خودروی مورد نظرتان را انتخاب یا آن را در لیست خودروها جستجو کنید. با انتخاب خودرو، مشخصات عمومی آن به همراه نام مالک نمایش داده می‌شود.

در هنگام انجام معامله‌ی خودرو تمامی تاریخ‌های مربوط به زمان انجام معامله، فک پلاک و سایر تاریخ‌های مهم ثبت می‌شود. به این ترتیب مدیریت عملیات مربوطه، آسان‌تر و دقیق‌تر خواهد بود. ممکن است معامله توسط کارشناس صورت گیرد. در این‌صورت، نیاز است درصدی به عنوان حق کمسیون برای آن کارشناس در نظر گرفته شود. همچنین امکان تعیین و مشاهده سهم پرداخت طرفین معامله، وجود دارد. به‌علاوه، اگر در معامله چک ردوبدل شده باشد، امکان ثبت و بایگانی آن‌ها وجود دارد. با داشتن شماره چک می‌توانید معامله‌ی ثبت شده‌ی مربوط به آن را جستجو و مشاهده کنید.

محاسبه دقیق حق کمیسیون نمایشگاه در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال

در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال، برای سرعت بخشیدن به عملیات فروش خودرو، محاسبه حق کمیسیون نمایشگاه، به‌صورت خودکار و دقیق انجام می‌شود. در هنگام انجام معامله، بلافاصله مشخص می شود که هر کدام از طرفین معامله چه مبلغ یا درصدی را باید بپردازند. همچنین می‌توانید طرف معاف از مالیات و عوارض را هم تعیین کنید.

تفاوتی ندارد برای پرداخت حق کمیسیون از چه روشی استفاده می‌شود، هر نوع پرداختی اعم از چک، فیش بانکی، پرداخت اعتباری و … به آسانی و با تمام جزئیات در نرم افزار پدال قابل ثبت است.

ثبت و یافتن خودروی منطبق با نیاز مشتری در کمترین زمان

شرایطی را در نظر بگیرید که مشتری برای خرید خودرو با ویژگی‌های خاص، به شما مراجعه می‌کند. در این شرایط، کافی است ویژگی‌های مدنظر مشتری را در نرم افزار حسابداری پدال وارد و درصورت وجود موارد مشابه، لیست ماشین‌های منطبق با خواسته مشتری را مشاهده کنید. درصورتی که ماشین مدنظر مشتری در بانک اطلاعاتی شما وجود نداشته باشد، به راحتی می‌توانید تقاضای مشتری را ثبت کنید.

با استفاده از این امکان نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال، تمام کارشناسان اتوگالری شما، می‌توانند در کمترین زمان و به بهترین شکل، خدمات لازم را به مشتریان محترم ارائه دهند.

ثبت قرارداد اجاره به شرط تملیک با جزئیات کامل در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال

در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال، هر نوع قراردادی قابل ثبت است. در این نرم افزار حسابداری به راحتی و با تمام جزئیات می‌توانید قراردادهای اجاره به شرط تملیک را ثبت کنید. با توجه به این‌که از همان ابتدای کار اشخاص و خودروهای نمایشگاه ثبت می‌شوند، در هنگام عقد قرارداد اجاره به شرط تملیک، دیگر نیازی به ثبت مجدد این مشخصات نیست.

در مرحله اول و با انتخاب موجر و مستاجر، مشخصات ثبت شده از طرفین در فرم قرارداد ثبت خواهد شد. در مرحله بعد، کافی است خودروی مورد نظر را جستجو کنید تا اطلاعات کامل خودرو در قرارداد نمایش داده شود.

مشخصات اجاره، مانند مدت زمان و تاریخ، میزان مبلغ قابل پرداخت و نوع پرداخت در قرارداد اجاره به شرط تملیک قابل ثبت است. به‌علاوه می‌توانید حق مشاوره و سایر موارد لازم را در این قرارداد ثبت کنید.

امکان ثبت انواع قولنامه با جزئیات کامل در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال

در نرم افزار حسابداری پدال، برای انجام هرگونه عملیات اعم از خرید، فروش و سایر موارد، امکان ثبت قولنامه با جزئیات کامل وجود دارد. این امکان در بخش مبایعه‌نامه از ماژول نمایشگاه خودرو در دسترس است.

در هنگام ثبت قولنامه‌ی خرید، نمایشگاه ماشین شما، به صورت پیش‌فرض به عنوان خریدار و به همین‌ترتیب در هنگام ثبت قولنامه‌ی فروش، به عنوان فروشنده در نظر گرفته می‌شود. علاوه‌براین‌ها، قولنامه‌ای دیگری از نوع واسطه‌گری قابل ثبت است؛ این نوع قولنامه زمانی کاربرد دارد که مجموعه شما به‌عنوان واسطه‌ی بین خریدار و فروشنده باشد.

ثبت معاملات تهاتر یا معاوضه خودرو با کامل‌ترین جزئیات

یکی دیگر از امکانات ویژه نرم افزار حسابداری پدال، امکان ثبت معاملات تهاتر یا معاوضه خودرو است. در نرم افزار پدال، این نوع معامله با جزئیات کامل قابل ثبت است. می‌توانید به ازای هر خودرو، کارشناس فروش مستقل تعیین و برای هر کدام از آن‌ها درصدی مستقل مشخص کنید. به‌علاوه سهم قابل پرداخت طرفین اول و دوم قابل درج است.

در هنگام ثبت قرارداد معاوضه خودرو، تمام تاریخ‌های مهم، مانند تاریخ معامله، فک پلاک، ثبت سند وکالت و سند قطعی، تاریخ اخذ کپی، تحویل و ترخیص خودرو ثبت می‌شود.

مدیریت امور مالی و حسابداری در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال

در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال، برای مدیریت بهتر و دقیق‌تر امور مالی و حسابداری، بخش ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. در این بخش می‌توانید با بالاترین دقت و کمترین خطا، بر امور مالی نمایشگاه اتومبیل خود نظارت داشته باشید. در ادامه به شرح دقیق‌تر امکانات این بخش می‌پردازیم.

تعریف کارشناس و تعیین درصد مشاوره و کارشناسی در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال

در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال، می‌توانید افراد مختلفی را به عنوان کارشناس، تعریف و درصدی را به عنوان حق کارشناسی و مشاوره برای آن‌ها تعیین کنید. این درصد با توجه به حق کمسیون در هر معامله لحاظ می‌شود و مبلغ نهایی محاسبه و ثبت می‌گردد. با توجه به‌این‌که تمام اطلاعات مالی مربوط به هر کارشناس از همان ابتدا ثبت می‌شود، به راحتی می‌توانید کارایی و میزان درآمد او را بررسی کنید. عملیات مالی انجام گرفته توسط کارشناس، مانند دریافت‌ها و پرداخت‌ها، همگی در نرم افزار پدال ذخیره می‌شوند و به راحتی در بخش «گزارش ریزهزینه معاملات کارشناس» قابل مشاهده خواهد بود.

مدیریت آسان حساب‌های بانکی و دسته چک‌ها در نرم افزار حسابداری پدال

در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال، بخشی با نام «بانک» وجود دارد. در این بخش می‌توانید حساب‌های بانکی مختلف خود را ثبت و تعیین کنید کدام‌یک از آن‌ها به دستگاه کارت‌خوان متصل باشد. همچنین در این بخش به راحتی می‌توانید شماره سریال‌های دسته چک خود را یک‌باره وارد کنید و در صورت نیاز برای صدور چک، یکی از چک‌های سفید ثبت شده را انتخاب نمایید.

مدیریت و گزارش‌گیری آسان هزینه‌ها و درآمدها در نرم افزار حسابداری پدال

جهت مدیریت بهتر و دقیق‌تر امور مالی هرمجموعه، نیاز است که اطلاعات هزینه‌ها و درآمدها به تفکیک درج شوند و در دسترس باشند. برای این منظور، در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال، بخشی ویژه با عنوان «هزینه-درآمد» وجود دارد. در این بخش می‌توانید هزینه‌ها و درآمدها را تعریف و ثبت کنید؛ خلاصه ریزهزینه‌ها و ریزدرآمدها و گزارشی کامل از آن‌ها را دریافت نمایید.  

جستجو، مشاهده و چاپ گزارش‌های کامل اسناد حسابداری 

در نرم افزار پدال، تمام اسناد حسابداری به صورت دقیق و منطبق با استانداردهای حسابداری صادر می‌شود. تمام گزارش‌های مربوط به این اسناد با جزئیات کامل، قابل چاپ و مشاهده است. برای این منظور می‌توانید شماره‌ی اسناد، تاریخ صدور یا میزان مبلغ سند را وارد و آن را جستجو کنید.

امکان ارسال پیام از طریق پنل ارسال پیامک در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال

با ثبت اشخاص مختلف در نرم افزار حسابداری نمایشگاه ماشین پدال، بانک اطلاعاتی جامعی برای ارسال پیامک‌ خواهید داشت. با استفاده از پنل داخلی ارسال پیامک نرم افزار، به راحتی می‌توانید برای اشخاص و به‌صورت گروهی، پیامک‌هایی با مضامین مختلف مانند پیامک تبریک، پیامک ثبت فاکتور، پیامک سررسید اقساط یا چک‌ها و … ارسال کنید. همچنین می‌توانید برای یک شخص خاص و به صورت دستی، متن دلخواه‌تان را ارسال کنید.

برای ارسال پیامک می‌توانید یکی از پنل‌های اینترنتی را انتخاب و تهیه نمایید یا توسط سیم‌کارت اپراتورهای فعال در کشور، این کار را انجام دهید.

امکان مشاهده ترازنامه در نرم افزار نمایشگاه اتومبیل پدال

در نرم افزار حسابداری نمایشگاه ماشین پدال،به راحتی می‌توانید ترازنامه مجموعه خود را مشاهده کنید. در این ترازنامه جزئیا و میزان دارایی‌ها و بدهی‌های جاری به همراه میزان کل سرمایه و سود سال مالی، به تفکیک محاسبه شده و قابل مشاهده است.

ثبت سرمایه‌ی اولیه و میزان افزایش یا کاهش سرمایه‌ی سرمایه‌گذاران‌

در صورتی که مجموعه‌ی شما متعلق به چند سرمایه‌گذار مختلف باشد، نیاز است که میزان سرمایه‌ی اولیه افراد، مشخص و میزان سود و زیان آن‌ها در انتهای سال مالی محاسبه شود. در بخش اشخاص، از نرم افزار حسابداری پدال، گزینه‌ای با عنوان «افزایش و کاهش» سرمایه وجود دارد. به کمک این گزینه، از همان لحظه‌ی شروع‌به‌کار مجموعه و در هر زمانی که بخواهید، می‌توانید، میزان سرمایه اولیه و میزان کاهش یا افزایش سرمایه‌ هر سرمایه‌گذار را ثبت و مشاهده کنید.

امکان اتصال به دستگاه کارتخوان و پرینتر در نرم افزار نمایشگاه ماشین پدال

از امکانات دیگر نرم افزار حسابداری نمایشگاه اتومبیل پدال، امکان اتصال نرم افزار به دستگاه‌های کارتخوان است. به کمک این ویژگی، در هنگام معامله، مبلغ نهایی قابل پرداخت، روی دستگاه کارتخوان به مشتری نمایش داده می‌شود. پس از انجام پرداخت، این مبلغ در نرم افزار ثبت خواهد شد.

همچنین امکان اتصال چاپگر و انجام تنظیمات مورد نیاز جهت چاپ چک و گزارش‌های مورد نیاز وجود دارد.

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها