نرم افزار رستوران

معرفی نرم افزار رستورانی زعفران و توضیح امکانات مالی و حسابداری جهت مدیریت رستوران ها ، فست فود ها ،کافی شاپ ها ، کیترینگ ها ، آب میوه بستنی فروشی ها و …

معرفی اجمالی نرم افزار رستوران  زعفران

امروزه صاحبین رستوران ها، کافی شاپ ها، فود کورت ها و کترینگ ها برای بهبود عملکرد و افزایش کیفیت خدمات و همچنین بهره مندی از تجربه بهتر و متفاوت برای مشتری، پیشرفت فرآیندهای عملیاتی سفارش تا تحویل غذا و افزایش بهره وری به استفاده از نرم افزار مالی و حسابداری رستوران روی آورده اند. از دیگر مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری رستورانی، بکارگیری اتوماسیون و فناوری های مدرن برای سفارش دهی آنلاین، سیستم مدیریت موجودی و انبار، دریافت ها و پرداخت های اتوماتیک، سیستم رزرواسیون میز و مجموعه، مدیریت درآمدها و هزینه ها، سود و زیان، مالیات ها و گزارشگیری مالی، مدیریت پرسنل و تعامل با مشتریان است.

مجموعه این امکانات در نرم افزار مالی و حسابداری رستوران زعفران منجر به بهبود عملکرد رستوران، افزایش کیفیت خدمات، کاهش زمان انتظار ثبت و آماده سازی سفارش و افزایش رضایت مشتریان خواهد شد. نرم افزار زعفران با تمرکز بر سادگی و کاربردی بودن، پاسخگوی تمامی نیازهای فعالان حوزه ی فروش غذا (فودکورت، رستوران، کافه، فست فود، بیرون بر، آبمیوه و بستنی فروشی) در زمینه ی اتوماسیون و حسابداری است. نرم افزارزعفران به فروشندگان غذا اجازه می دهد تا به صورت مقرون به صرفه و با بهره وری بالا در جهت مدیریت و کنترل امور مالی از امکانات قدرتمند و تخصصی حسابداری آن بهره مند شوند.

سفارشگیر  گارسن نرم افزار رستوران زعفران

یکی از ویژگی های کاربردی نرم افزار رستورانی زعفران ، قابلیت ثبت و ویرایش فاکتور توسط مهماندار، سر میز مشتریان می باشد.افزایش سرعت عمل پرسنل در ثبت و یا ویرایش سفارشات مشتریان حضوری از ویژگی های استفاده از این قابلیت است. استفاده از این روش به منظم تر شدن مجموعه شما افزوده   و باعث کاهش  رفت و آمد مهمانداران در فضای سرویس دهی به مشتریان میگردد.

مهمانداران با استفاده از سفارشگیر گارسن می توانند از موجودی غذاها مطلع بوده و در صورت انتخاب غذای تمام شده توسط مشتری غذای دیگری را به وی پیشنهاد دهند .از مزیت های دیگر سفارشگیر سیار نرم افزار زعفران این است که تمامی مهمانداران و صندوق داران قابلیت مشاهده و ویرایش فاکتور های ثبت شده توسط دیگر کاربران را داشته تا ویرایش سفارش مشتری متکی به شخص ثبت کننده آن نباشد . از امکانات جانبی سفارشگیر زعفران می توان به امکان ارسال پیام بین کاربران اشاره کرد که می تواند مکالمه بین پرسنل را آسانتر می نماید.

امکان تغییر میز مشتری و ادغام چند میز و انتساب آن به یک مشتری ، ثبت شماره موبایل مشتری قبل از سفارش گیری ، امکان چاپ صورتحساب مشتری در صورت داشتن پرینتر کمری گارسن و اندروید پوز ، قابلیت نصب بروی تمامی دستگاه های اندوریدی نظیر گوشی و تبلت حتی با پایین ترین مشخصات سخت افزاری از دیگر ویژگی های سفارشگیر گارسن نرم افزار رستورانی زعفران می باشد.

رزرواسیون نرم افزار زعفران

یکی از مقاصد اصلی دورهمی های دوستانه ، قرارهای کاری یا گذراندن اوقات فراغت در بین مردم ، رستوران ها و کافی شاپ ها هستند. بسیاری از افراد برای سپری کردن اوقات خود و یا جشن گرفتن مناسبت های خاص مانند سالگرد عقد و عروسی ، نامزدی و یا تولد عزیزانشان سعی دارند تمامی دوستان و آشنایان را در محلی گرد هم آورند که بتواند سرویس دهی مطلوبی برای اینگونه مراسم ها ارائه نماید.
رزرو کردن نه تنها به افراد این اطمینان خاطر را می دهد که برای برگزاری مراسم خود محفل و محل مناسبی دارند، بلکه به مجموعه های رستورانی و کافی شاپ ها این امکان را می دهد که برنامه ریزی و مدیریت بهتری برای بالاتر بردن سطح سرویس دهی به مشتریان خود داشته باشند.
شما با استفاده از این قابلیت در نرم افزار رستورانی زعفران می توانید میزها و یا محیط مجموعه خودرا در یک ساعت و تاریخ مشخص و با ذکر جزئیات اجرای مراسم در اختیار مشتری مورد نظر خود قرار دهید و با فعال کردن اعلان فرا رسیدن تاریخ رزرواسیون ، نرم افزار در زمان مناسب به شما اعلام می کند که در چه تاریخی مراسم رزرو شده خواهید داشت.
از دیگر مزیت های رزرواسیون نرم افزار زعفران می توان به ثبت مشخصات شخص رزرو کننده ، انتخاب یک یا چند میز برای آن تاریخ ، ثبت نوع مراسم مشتری و همچنین ثبت مبلغ بیعانه دریافت شده از مشتری اشاره کرد

فرمول تولید و انبار نرم افزار زعفران

یکی از امکانات اصلی و کاربردی نرم افزار مختص رستوران و کافی شاپ  زعفران ، امکان ثبت فرمول تولید غذا و مدیریت موجودی کالاهای اولیه در انبار می باشد.این ویژگی جهت آگاهی از موجودی کالاهای انبار ، میزان ورودی و خروجی کالا در انبار ، میزان مصرف مواد اولیه در تهیه غذا و اطلاع از مغایرت موجودی کالا در هنگام انبارگردانی بکار رفته و گزارشات مرتبط با این بخش ها را در اختیار مدیر مجموعه قرار می دهد تا به آسانی بتواند روند کاری مجموعه خود را بررسی و آنالیز نماید.
برای این منظور کافیست تا فرمول تهیه و تولید غذا را در نرم افزار ثبت کرده بطوری که مشخص گردد برای تولید هر یک از غذاها و اقلام منو مجموعه، کدام مواد اولیه و به چه میزان مورد استفاده قرار میگیرد. پس از فروش هر یک از غذاها مقدار وارد شده در فرمول تولید از موجودی انبار کسر شده و شما با گزارش گیری در بخش کالاها و انبار می توانید از میزان مصرف مواد اولیه خود در بازه های زمانی دلخواه آگاه شوید.
با استفاده از این ویژگی، مدیر مجموعه نظارت کاملی بر مصرف مواد اولیه مجموعه خود دارد بطوری که با گزارش گیری های متنوعی که در اختیار دارد به سادگی می تواند مصرف غیر عادی مواد اولیه را که می تواند ناشی از فزوش غذا بدون ثبت فاکتور  و یا خارج شدن مواد اولیه از انبار و یا از هدر رفت بیش از حد باشد را رصد کرده و متوجه سهل انگاری ها و یا تخلفات پرسنل آشپزخانه و انبار گردد.

پوز اندروید نرم افزار رستوران زعفران

اندروید پوزها نسل جدیدی از پایانه های فروشگاهی بوده که با توجه به تجمیع ویژگی هایی نظیر  امکان نصب برنامه های اندرویدی ، کارتخوان سیار ، بارکدخوان ، چاپگر و دوربین بر روی خود، امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهند.
نرم افزار رستورانی زعفران با دستگاه های پوز اندروید سازگار بوده و علاوه بر قابلیت تبلت های معمولی که صرفا جهت ثبت و ویرایش فاکتور مشتریان بکار می روند، می توان از امکانات بیشتری نظیر چاپ صورتحساب بوسیله چاپگر دستگاه پوز اندروید و تسویه فاکتور با استفاده از کارت خوان آن بهره مند شد. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه پوز اندروید می توان به تعویض و یا ادغام میزها برای یک مشتری ، ثبت مشخصات مشتری ، ارتباط با سایر کاربران و پرسنل آشپزخانه از طریق ارسال و دریافت پیام و اطلاع از وضعیت رزرو میزها نام برد.

غرفه بندی نرم افزار رستورانی زعفران

یکی از ویژگی های شاخص نرم افزار رستورانی زعفران ، ایجاد چندین غرفه برای یک مجموعه و یا راه اندازی یک مجموعه غذایی مانند فوت کورت با چندین رستوران و  کافی شاپ بصورت یکپارچه تحت یک نرم افزار حسابداری رستورانی می باشد.
در غرفه بندی شما می توانید برای هر یک از بخش ها و غرفه ها صندوق فروش مجزایی در نظر گرفته و عملیات ثبت سفارش را انجام دهید. در این روش هر غرفه بصورت یک واحد رستورانی و کافی شاپ مستقل عمل کرده و خللی در کارکرد سایر غرفه ها ایجاد نمی نماید.
شما در غرفه بندی میتوانید برخی از غذاها را بصورت مشترک بین تمامی غرفه در نظر بگیرید. همچنین فضاها و میزها را بصورت مشترک و یا مجزا به هر یک از غرفه ها اختصاص دهید. در روش غرفه بندی فاکتور ها، هم بصورت پیوسته و هم بصورت تفکیکی می توانندشماره دهی شوند.
سیستم غرفه بندی نرم افزار حسابداری زعفران این امکان را در اختیار مدیران قرار می دهد تا با استفاده از گزارشات دقیق و کاربردی از روند فروش و عرضه غذاها در هر یک از غرفه ها مطلع شده و یا بصورت متمرکز، فروش تجمیعی تمامی غرفه ها را در بازه های زمانی مد نظر بررسی نمایند.

وب اپلیکیشن بیرون بر نرم افزار رستوران زعفران

سرویس وب اپلیکیشن بیرون بر زعفران جایگزین مناسبی برای ثبت سفارشات تلفنی مجموعه هاست. به کمک این روش مشتریانی که دارای کد اشتراک از مجموعه شما هستند می توانند سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت نمایند.مهمترین امتیاز استفاده از این روش نامحدود بودن ثبت سفارش بخصوص در ساعات پیک کاری نسبت به روش تلفنی است. مزیت دیگر وب اپلیکیشن بیرون بر نرم افزار زعفران جلوگیری از بروز خطاهای اپراتور صندوق در هنگام ثبت سفارشات مشتریان می باشد.
از ویژگی های وب اپلیکیشن بیرون بر، آگاهی مشتریان از موجودی غذاها و جمع مبلغ سفارش خود می باشد.در این روش بعد از اینکه مدیر مجموعه مشخصات واحد رستورانی یا فست فود خود را همراه باجزئیاتی نظیر ساعات سرویس دهی ، هزینه پیک و … را ثبت کرد، در سایت پژواک فود پنلی برای مجموعه وی ایجاد شده که مشتریان ثابت و ثبت شده در نرم افزار زعفران آن مجموعه بتوانند با مراجعه به سایت و یافتن رستوران مد نظر ، منوی غذایی آنها را مشاهده و سفارش خود را ثبت نمایند.
بعد از ثبت سفارش در سایت پژواک فود توسط مشتری، جزئیات سفارش وی در بخش وب اپلیکیشن بیرون بر نرم افزار زعفران نمایش داده شده و کاربر صندوق بعد از کلیک بر روی هر کدام از سفارشات، فاکتور وی در فرم فروش باز شده و می تواند اقلام سفارش را مشاهده و در صورت نیاز بخشی از سفارش را رد و یا اینکه کل فاکتور را تائید و رد نماید. پس از تایید و ثبت فاکتور مشتری، سفارش توسط پیک برای مشتری ارسال شده و تسویه توسط پیک صورت می پذیرد.

امکانات تخصصی نرم افزار زعفران

امکانات عمومی نرم افزار رستوران زعفران

امکانات عمومی نرم افزار 

در نرم افزار رستورانی زعفران شما می توانید تمامی مشخصات پرسنل خود را در برنامه ثبت کرده و از آن برای تمامی امور مالی و کاربری را از طریق آن انجام دهید.این نرم افزار بگونه ای طراحی شده که در نگاه اول به نرم افزار زعفران حس راحتی و سادگی کار با آن به کاربر القا می شود . نحوه چیدمان و طراحی صفحات بصورتی است که در عین سادگی و زیبایی تمامی 
شما میتوانید در نرم افزار زعفران به آسانی و در چند گام تمامی موارد مورد نیاز خود را وارد کرده و به سرعت شروع به کار با این نرم افزار نمایید . ما تمامی نیاز های شما را سنجیده ایم تا با صرف کمترین زمان کالاها 
در هر مجموعه و سازمانی اطلاعات طبقه بندی شده بنحوی است که هر فرد در آن مجموعه بنا به سمت خود تنها قادر خواهد بود به یک سری از این اطلاعات دسترسی داشته باشد .
یکی از پارامترهایی که کمک شایانی به مدیریت هر چه بهتر و کارآمد تر هر مجموعه می کند ، گزارشات روزانه ، هفتگی ، ماهانه و …. می باشد. این گزارشات نشانگر عملکرد مجموعه در آن بازه ی زمانی خواهد بود
بحث کالاها و مواد اولیه ی هر رستوران یا مجموعه یکی از ارکان اصلی و مهم این صنف بشمار رفته بطوری که اگر نظارت دقیق و مستمر روی انبار کالاهای مصرفی رستورانی صورت گیرد می تواند مانع بزرگ
با استفاده از نرم افزار سفارش گیری سیار زعفران شما این توانایی را خواهید داشت که به سرعت و سهولت سفارش مشتریان خود را سر میز مشتریان ثبت نموده و در کاهش چشمگیر خطای انسانی در ثبت سفارش مشتریان گام موثری بردارید .

سفارشگیر سیار زعفران این امکان را دارد که در صورت داشتن چاپگر های کوچک قابل حمل همراه پیشخدمت ، فاکتور مشتریان را در هر لحظه چاپ کرده و در اختیار مشتریان شما قرار دهد .

تیم برنامه نویسی زعفران بگونه ای عمل کرده است که هنگامی که شما به یک حسابداری پیشرفته و جامع نیاز دارید شما را از خرید و نصب نرم افزار های حسابداری مجزا بی نیاز کرده و تمامی این امکانات را در خود نرم افزار برای شما مهیا کرده است . این ویژگی نرم افزار زعفران ، بر خلاف تعدادی از نرم افزار های موجود در این بازار به شما جهت صرف هزینه های هنگفت برای خرید نرم افزار های مالی کمک کرده و از پیچیدگی این کار بشدت کاسته است .

 

سایر امکانات نرم افزار زعفران

داشبورد مدیریتی نرم افزار رستورانی زعفران

‫4.3/5
5 7 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
22 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدهادی
محمدهادی
8 ماه قبل

باسلام
نرم افزار بصورت همزمان قابلیت نصب بر روی چند سیستم را دارد؟
با تشکر

شغل
کافه رستوران
محبوبه عباسی
محبوبه عباسی
7 ماه قبل

سلام برای صندوقداری رستوران دوره آموزشی دارید و هزینه های شرکت در کلاس چقدر هست؟

شغل
سایر ...
b.hatami
b.hatami
7 ماه قبل

پشتیبانی نرم افزار بصورت بیست و چهارساعته ست؟

شغل
بیرون بر / کترینگ
امیرحسین مصطفوی
امیرحسین مصطفوی
7 ماه قبل

داخل سایت درباره هزینه های آبونمان و پشتیبانی نرم افزار زعفران مطلبی ندیدم. میخواستم سوال کنم هزینه سالیانه نرم افزار زعفران چقدره؟

شغل
آبمیوه و بستنی
امیرحسین مصطفوی
امیرحسین مصطفوی
7 ماه قبل
پاسخ به  admin

ممنون. بعد اگر این هزینه پرداخت نشه نرم افزار قابل استفاده هست یا نه؟

شغل
آبمیوه و بستنی
امین
امین
6 ماه قبل

باسلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم توی نرم افزار ما چندتا پرینتر همزمان می تونیم استفاده کنیم و اینکه نرم افزار شما با پرینترای 6سانتی کار می کنه یا نه؟

شغل
رستوران
امین
امین
6 ماه قبل
پاسخ به  admin

ممنون بابت چواب کاملتون، بعد امکان تعریف چندتا پرینتر شامل نسخه پایه هم میشه ؟ اگر ما برای سه تا پرینتر بخوایم هزینه ش جداست؟

شغل
رستوران
نورمحمدی
نورمحمدی
2 ماه قبل

سلام ، نرم افزار زعفران به آی دی کالر فقط از طریق کابل وصل می شود یا بوسیله بلوتوس هم کار می کند ؟

شغل
بیرون بر / کترینگ
رضائیان
رضائیان
2 ماه قبل

باسلام و خسته نباشید. نرم افزار زعفران مهلت تست داره؟

شغل
کافه رستوران
رضائیان
رضائیان
2 ماه قبل
پاسخ به  admin

نسخه دمو با نسخه های پولی نرم افزار چه فرقی داره؟

شغل
کافه رستوران
رضائیان
رضائیان
2 ماه قبل
پاسخ به  admin

محدودیت نسخه دمو چند روز  هست ؟ و چطور باید تهیه کرد؟ اگر شرکت بخواد برای شهرستان ارسال کنه هزینه ای باید پرداخت کنیم؟

شغل
کافه رستوران