نرم افزار تالار پذیرایی

معرفی اتوماسیون و حسابداری تالارهای پذیرایی و توضیح امکانات و ویژگی های نرم افزار پردیس برای مدیریت مالی و اجرایی تالارهای پذیرایی

معرفی اجمالی نرم افزار تالار پذیرایی پردیس

امروزه یکی از ضرورت های صنف تالارداران، استفاده از نرم افزارهای حسابداری تالار پذیرایی است. اهمیت وجود یک برنامه ی حسابداری تخصصی برای مدیریت مالی امور برگزاری مجالس از آنجا بروز بیشتری پیدا می کند که بدانیم از مهم ترین نیازهای تالارداران ( باغ تالارها، تالارهای پذیرایی و تشریفات مجالس ) مدیریت و ساماندهی دقیق مواردی مانند رزرواسیون، محاسبه فرمول تولید، ثبت جزییات مراسم، پکیج بندی کالاها، خدمات و منو غذایی و ثبت عملیات انبار مبتنی بر مراسم است. صاحبین تالارهای پذیرایی با استفاده از نرم افزار حسابداری پردیس می توانند تمامی فرایند های عملیاتی مربوط به برگزاری و تشریفات که شامل رزواسیون و مدیریت ارتباط با مشتری، تنظیم تاریخ براساس جدول زمانی مناسب برای انواع مراسم است را با دقت و سرعت به انجام برسانند.
تالارداران می توانند با بهره گیری از امکاناتی چون امکان تنظیم الگو و پیش نیازهای لازم هرقرارداد، تعریف متن بندهای قرارداد و محل برگزاری، تنظیم قرارداد، تقویم برنامه ریزی مراسم و همین طور تاییدیه برگزاری آن را در نرم افزار پردیس به شیوه ای کارآمد و بدون خطا انجام دهند.
از دیگر مزایای استفاده از نرم افزار اتوماسیون پردیس ثبت سفارش بیرون بر، اجاره کالا، تعریف و گزارش کالا، گزارش دهی دقیق رزرو مراسم و قراردادها، لیست تهیه کالا و گزارش نیازمندی های هر مراسم است.
همچنین بکار گیری نرم افزار حسابداری تالارهای پذیرایی پردیس، به استفاده از قابلیت های دقیق و خودکار مدیریت درآمدها و هزینه ها، سود و زیان، مالیات ها و گزارشگیری مالی، مدیریت امور صندوق، بانک و چک، تعریف انواع طرف حساب های تجاری، داشبورد مدیریتی و محاسبه حقوق و مزایا منجر خواهد شد.
مجموعه این امکانات در نرم افزار پردیس، روند بهبود عملکرد تالارهای پذیرایی، افزایش کیفیت خدمات به مشتری و کاهش زمان رزرو تا برگزاری مراسم در تاریخ مورد نظر را تسهیل و تسریع خواهد کرد. نرم افزار تالارپذیرایی پردیس که بصورت حسابداری و اتوماسیون پیوسته پیاده سازی شده است به شیوه ای مقرون به صرفه و با بهره وری بالا به صاحبان تالارهای پذیرایی امکان می دهد تا از توانمندی های قدرتمند و به روز حسابداری آن بهره مند شوند.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها